Załóż indywidualne konto na stronie i zyskaj dostęp do dodatkowych materiałów dostępnych tylko dla osób zarejestrowanych
zamknij
O mnie

W czym Ci mogę pomóc

Szukasz profesjonalnej pomocy w treningach? Przygotowujesz się do zawodów? A może chcesz poprawić swój stan zdrowia poprzez zdrowy i aktywny styl życia? Mogę Ci w tym pomóc!

Dzięki doświadczeniu zawodowemu oraz ciągłemu poszerzaniu specjalistycznej wiedzy, wiem, jak dobrać dietę i ćwiczenia, aby osiągnąć oczekiwane efekty oraz jak poradzić sobie z problemami, które często dotykają zarówno profesjonalnych, jak i początkujących sportowców. Jesteś świeżo po kontuzji mięśni, stawów lub układu kostnego? Podpowiem Ci, jak ćwiczyć po zakończeniu leczenia i jak w przyszłości uniknąć tego typu urazów.
Problemy, na które pomogę Ci znaleźć rozwiązanie:

 • problemy z hormonami (brak miesiączki, niskie libido)
 • problemy z tarczycą (niedoczynność i nadczynność tarczycy, Hashimoto)
 • problemy z gospodarką cukrową (cukrzyca typu II, insulinooporność)
 • problemy z metabolizmem
 • dysfunkcje ruchowe i zaburzenia pracy układu mięśniowego
 • problemy z układem nerwowym

Czym się zajmuję?

Współpracuję zarówno z profesjonalnymi, jak i początkującymi sportowcami. Pomagam osobom, które chcą żyć zdrowo i aktywnie, ale nie wiedzą, od czego zacząć, a także tym, które chcą wrócić do formy po przebytej chorobie czy kontuzji. Wieloletnie doświadczenie i wiedza z zakresu dietetyki klinicznej, fizjologii, biomechaniki ruchu oraz treningu sportowego pozwalają mi z powodzeniem pomagać osobom z problemami zdrowotnymi, które chcą poprawić swój stan zdrowia, a przy okazji sylwetkę. Dzięki stałej opiece trenerskiej łatwiej zmienisz swoje nawyki i wytrwasz w postanowieniach. Każdy z nas jest inny, dlatego do każdego z moich podopiecznych podchodzę indywidualnie. Trening i dietę ustalam na podstawie wyników badań oraz szczegółowo przeprowadzonego wywiad.

Jako pasjonat sportu i zdrowego stylu życia pragnę przekazywać swoją wiedzę innym, dlatego od kilku lat prowadzę Kursy Trenera Personalnego iwykładam na Akademii Mistrzostwa Sportowego. Uczę właściwych metod treningowych, odpowiedniego podejścia do podopiecznych, zasad zdrowego odżywiania, a także zasad żywienia w sporcie. Coraz liczniejsze grupy kursantów oraz tłumnie oblegane seminaria nie tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że moja praca ma sens, ale i motywują do tego, aby codziennie pogłębiać swoją wiedzę, czytać źródła naukowe, szukać innowacyjnych rozwiązań i ciągle się rozwijać.

Chcesz się doszkolić? A może dopiero zaczynasz przygodę z pracą trenera? Sprawdź, jakie szkolenia prowadzę obecnie w AMS lub dowiedz się, jaki jest termin najbliższego Kursu Trenera Personalnego.

Najważniejsze osiągnięcia sportowe

 • złoty medal Mr. Universe
 • tytuł mistrza Europy w kulturystyce
 • tytuł vice mistrza Polski w kulturystyce klasycznej
 • trener personalny i dietetyk
 • specjalista w dziedzinach: fizjologii i anatomii, biomechaniki ruchu, biochemii i dietetyki klinicznej
 • wykładowca w Akademii Mistrzostwa Sportowego, prowadzący seminaria i profesjonalne szkolenia z zakresu:
  • metodyki treningu sportowego
  • dietetyki klinicznej i sportowej
  • metodyki treningu personalnego (Kursy Trenera Personalnego)
AtlasĆwiczeń
ikonka play youtube
Wyciskanie na barki!
Właściwy trening to nie tylko powtarzanie wybranych ruchów, ale też analiza i zrozumienie tego co robimy. Nie zawsze kopiowanie utartych schematów i powielanie wzorców ma sens i niesie za sobą korzyści jakich oczekujemy.
Chcesz efektywnie trenować? Zrozumieć czemu właśnie tak powinien wyglądać Twój trening? Zrozumieć anatomiczne i biomechaniczne podstawy wysiłku siłowego? Wejdź i zapoznaj się z materiałami, które całkowicie zmienią Twoj sposób patrzenia na trening
Chcesz więcej?
ikonka play youtube
Ciężar ma znaczenie!
czas: 10:50
ikonka play youtube
Trening cardio
czas: 5:40
ikonka play youtube
Zdrowe jelita to podstawa
czas: 2:60
ikonka play youtube
Trening personalny
czas: 15:50
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.