Załóż indywidualne konto na stronie i zyskaj dostęp do dodatkowych materiałów dostępnych tylko dla osób zarejestrowanych
zamknij
Blog
kategorie
Wykroki
34
28/10/2019
Wykroki
WYKROKI - JAK WŁAŚCIWIE WYKONAĆ? ANALIZA RUCHU
Kategoria: Trening
Kreatyna - suplement dla każdego
34
28/08/2018
Kreatyna - suplement dla każdego
Kreatyna, suplement znany niemalże każdej osobie trenującej. Niejednokrotnie absolutna podstawa suplementacyjna jaką stosujemy. Można też śmiało stwierdzić, iż obecnie jest to najlepiej przebadana substancja wykorzystywana wśród sportowców, a do tego wśród trwającej ciągłej burzy tyczącej się realnego działania suplementów, możemy stwierdzić iż bez wątpienia każdy począwszy od praktyków, jak i teoretyków jasno podkreśla istotę działania i bez wątpienia podpisuje się pod tym. Sportowcy doceniają, a co z osobami nieaktywnymi?
Kategoria: Suplementacja
Dieta oczyszczająca, czy warto?
34
28/07/2018
Dieta oczyszczająca, czy warto?
Temat, który pojawia się regularnie, szczególnie przed latem gdy mamy wielkie „bum” na tzw DIETY SOKOWE, reklamowane jako „oczyszczające” nas z wszelkich toksyn, detoksykujące organizm i finalnie pozwalające zgubić zbędne kilogramy.
Kategoria: Dieta
Czemu nie mogę zbudować mięśni?
34
26/07/2018
Czemu nie mogę zbudować mięśni?
Wiele mówi się o redukcji, ale niejednokrotnie zapominamy, że proces nadbudowy naszego ciała, tkanki mięśniowej jest procesem równie skomplikowanym (jak nie trudniejszym niejednokrotnie) niż proces ogólnie pojętego „odchudzania”. Ostatnio wielokrotnie dostaje prośby o porady, które sprowadzają się do pytania „Co zrobić by zbudować efektywnie mięśnie” Pozwólcie, że odpowiem z innej stony i wytłumaczę kilka błędów jakie popełnia 90% użytkowników siłowni, przez co nie notuje właściwych efektów w rozbudowie masy mięśniowej.
Kategoria: Trening
Od czego tyjemy? Węglowodany vs tłuszcze
34
22/07/2018
Od czego tyjemy? Węglowodany vs tłuszcze
Od dawna spotkać można dyskusje, które rozbrzmiewają między zwolennikami diet wysoko węglowodanowych i wysoko tłuszczowych, gdzie sam sens kieruje się w stronę głównego wroga naszej sylwetki, który powoduje że nabieramy zbędne kilogramy.
Kategoria: Dieta
Dieta wegetariańska i wegańska
34
20/07/2018
Dieta wegetariańska i wegańska
Ostatnimi czasy coraz więcej osób korzysta z diet bezmięsnych, czy to wegetariańskich czy też wegańskich. Powodów jest wiele, począwszy od ideologii po zalecenia zdrowotne ku stosowaniu tego typu systemów żywieniowych (nieczęsto błędnie formułowane) Postaram się w kilkunastu zdaniach opisać swoje podejście do tego rodzaju żywienia, znaleźć zarówno plusy, jak i minusy.
Kategoria: Dieta
Czemu nie mogę schudnąć?
34
10/05/2018
Czemu nie mogę schudnąć?
Bardzo często w swojej pracy spotykam osoby, które na mimo usilnych prób odchudzania nie uzyskują pożądanych efektów. Niejednokrotnie sprowadza się to do stosowania dziesiątek różnego rodzaju diet, oczywiście bezskutecznie. Finalnie kończy się to frustracją, odrzuceniem zdrowych nawyków i poddaniem się. Zostaje jednak pytanie, czemu nie mogę schudnąć?
Kategoria: Zdrowie
Jak mądrze zacząć?
34
01/05/2018
Jak mądrze zacząć?
Zacząć jest łatwo, wytrwać znacznie ciężej. Dlaczego? Problemem jest nieumiejętne planowanie i startowanie ze zbyt wysokiego progu. Chcemy trenować jak zawodowcy, wyglądać jak gwiazdy sportu.
Kategoria: Zdrowie
więcej wpisów
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.