Załóż indywidualne konto na stronie i zyskaj dostęp do dodatkowych materiałów dostępnych tylko dla osób zarejestrowanych
zamknij
Blog: Suplementacja
28/08/2018
Kreatyna - suplement dla każdego
Kreatyna, suplement znany niemalże każdej osobie trenującej. Niejednokrotnie absolutna podstawa suplementacyjna jaką stosujemy. Można też śmiało stwierdzić, iż obecnie jest to najlepiej przebadana substancja wykorzystywana wśród sportowców, a do tego wśród trwającej ciągłej burzy tyczącej się realnego działania suplementów, możemy stwierdzić iż bez wątpienia każdy począwszy od praktyków, jak i teoretyków jasno podkreśla istotę działania i bez wątpienia podpisuje się pod tym. Sportowcy doceniają, a co z osobami nieaktywnymi?
Kategoria: Suplementacja
27/09/2017
Tipy Redukcyjne#3 Suplementacja na redukcji
Temat suplementacji na redukcji oprę na dwóch elementach. Pierwszym będzie oczywiście kontynuacja poprzedniego artykułu, czyli suplementacja wspomagająca trening w okresie ujemnego bilansu kalorycznego. Element drugi to suplementacja ogólnozdrowotna, którą także warto dodać do naszego planu.
Kategoria: Suplementacja
03/07/2017
Ashwagandha
Układ nerwowy człowieka to można by rzec element nadrzędny naszego organizmu i tyczy się to każdego z nas bez różnicy czy trenujemy, żyjemy aktywnie i odżywiamy się zdrowo, czy też zajadamy chipsy przed telewizorem aktywność ograniczając do szaleńczych rajdów do toalety i lodówki. Dzisiejszy artykuł skieruje zwłaszcza do osób trenujących i regulujących swój stan zdrowia lub też dbających o właściwe funkcjonowanie.
Kategoria: Suplementacja
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.